فیس دانلود

تاریخ: 21/12/2011 ساعت: 21:40 بازدید: 122 نویسنده: admin-mohammad

save 2 pc دانلود فیلم های آنلاین با save2pc Ultimate v4.25 Build 1366

 

Save2pc یک نرم افزار کاربردی در زمینه دانلود فیلم های آنلاین از سایتهای معروفی چون یوتیوب و گوگل ویدئو و … می باشد. با استفاده از این نرم افزار در چند مرحله ساده فیلم مورد نظر را انتخاب و به لیست دانلود اضافه میکنید و پس از دانلود میتوانید فیلم را AVI ، WMV ، FL تبدیل کرده و آنرا ذخیره نمایید. تنها کاری که لازم است انجام دهید، کپی کردن لینک غیر مستقیم فیلم آنلاین مورد نظر در برنامه و در نهایت کلیک بر روی گزینه Start می باشد.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار Save2PC :

- محیطی ساده و کاربر پسند
- دانلود ویدیو از سایت یوتیوب
- دانلود ویدیو از گوگل ویدیو
- دانلود ویدیو از سایت های مختلف دیگر
- دانلود ویدیو بدون هیچ دردسر و دانش خاصی
- ذخیره ویدیو با فرمت های  AVI ، WMV ، FLV
- سازگاری با ویندوز های مختلف از جمله ویندوز ۷
و …

 


دانلود-فیلم-های-آنلاین-با-دانلود-فیلم-های-آنلاین-با-save2pc-Ultimate-v4.25-Build-1366Ultimate-v4.25-Build-1366 دانلود-فیلم-های-آنلاین-با-دانلود-فیلم-های-آنلاین-با-save2pc-Ultimate-v4.25-Build-1366Ultimate-v4.25-Build-1366 دانلود-فیلم-های-آنلاین-با-دانلود-فیلم-های-آنلاین-با-save2pc-Ultimate-v4.25-Build-1366Ultimate-v4.25-Build-1366 دانلود-فیلم-های-آنلاین-با-دانلود-فیلم-های-آنلاین-با-save2pc-Ultimate-v4.25-Build-1366Ultimate-v4.25-Build-1366 دانلود-فیلم-های-آنلاین-با-دانلود-فیلم-های-آنلاین-با-save2pc-Ultimate-v4.25-Build-1366Ultimate-v4.25-Build-1366 امتیاز : 806 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: 21/12/2011 ساعت: 12:22 بازدید: 128 نویسنده: admin-mohammad
دانلود جدید ترین آپدیت ویندوز سون دسامبر Windows 7 Ultimate SP1 Integrated December 2011 x86 x64
ویندوز سون سرویس پک 1 | آپدیت کامل تا دسامبر 2011 | Bootable | کاملآ اورجینال

در پست امروز وب سایت میهن دانلود جدید ترین آپدیت ویندوز سون را که تا ماه دسامبر 2011 به صورت کامل آپدیت شده است را برایتان آماده کرده ایم. این نسخه جدید ترین نسخه ویندوز سون است چرا که سرویس پک 1 همراه و به صورت یکپارچه با ویندوز است و به صورت خودکار با ویندوز نصب می شود. همچنین این ویندوز به صورت کامل توسط تیم نرم افزار سایت میهن دانلود از هر لحاظ تست گردیده و بر روی چندین سیستم مختلف نصب شده است. علاوه بر این در ویندوز هیچ گونه دستکاری صورت نگرفته و به صورت کاملآ اورجینال می باشد. ویندوزی که در اختیارتان قرار گرفته Bootable بوده و هر دو نسخه 32 و 64 بیتی را دارا می باشد که در موقع نصب می توانید هر کدام از آنها را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی های این ویندوز میتوان به دارا بودن آخرین نسخه نرم افزارهای Internet Explorer 8.0 و Windows Media Player 12 اشاره نمود. همچنین در هنگام نصب ویندوز نیازی به وارد کردن سریال نیست و میتوانید بدون غیر فعال شدن ویندوز خود، آنرا از سایت مایکروسافت آپدیت کنید. ظاهر این ویندوز کاملآ شبیه ویندوز سون است اما از نظر فنی بسیار سر تر از نسخه های قبلی خود میباشد زیرا در آن ضریب امنیتی تا حد بسیار بالایی تقویت شده و نیز سرعت کار در محیط ویندوز تا حد چشمگیری افزایش یافته است. همانطور که در سایتهای مختلف ایرانی مشاهده میکند میهن دانلود نخستین سایتی است که آخرین آپدیت ویندوز سون را که در اوایل December 2011 منتشر شده به صورت کاملآ رایگان و با لینک مستقیم از سرورهای پر سرعت میهن دانلود برای شما کاربران گرامی قرار داده است.
جهت دانلود و توضيحات تکميلي به ادامه مطلب مراجعه فرماييد ...


دانلود-جدید-ترین-آپدیت-ویندوز-سون-دسامبر-Windows-7-Ultimate-SP1-Integrated-December-2011-x86-x64 دانلود-جدید-ترین-آپدیت-ویندوز-سون-دسامبر-Windows-7-Ultimate-SP1-Integrated-December-2011-x86-x64 دانلود-جدید-ترین-آپدیت-ویندوز-سون-دسامبر-Windows-7-Ultimate-SP1-Integrated-December-2011-x86-x64 دانلود-جدید-ترین-آپدیت-ویندوز-سون-دسامبر-Windows-7-Ultimate-SP1-Integrated-December-2011-x86-x64 دانلود-جدید-ترین-آپدیت-ویندوز-سون-دسامبر-Windows-7-Ultimate-SP1-Integrated-December-2011-x86-x64 امتیاز : 825 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: 21/12/2011 ساعت: 12:21 بازدید: 158 نویسنده: admin-mohammad
دانلود جدید ترین آپدیت ویندوز ایکس پی دسامبر Microsoft Windows XP Professional SP3 Integrated December 2011
100% تست شده | Bootable | آپدیت کامل تا دسامبر 2011 | بدون هیچ گونه دستکاری

در پست امروز وب سایت میهن دانلود جدید ترین آپدیت ویندوز ایکس پی را که تا ماه دسامبر 2011 آپدیت شده است را برایتان آماده کرده ایم. همانطور که می دانید از ماه ژوئن تاکنون دیگر گروه BIE آپدیت مربوط به ویندوز ایکس پی را منتشر نکرده است از همین رو تیم نرم افزار میهن دانلود نیز از آن زمان تاکنون در اوسط هر ماه تنها آپدیت نسخه Student Edition ویندوز ایکس پی را برای کابران محترم آماده می کند. از آنجا که برخی از کاربران به دلیل اینکه این ویندوز نسخه Professional ویندوز ایکس پی نیست و تعدادی از نرم افزار های جانبی نیز در آن نصب شده است، از آن استفاده نمی کنند در نتیجه تصمیم گرفتیم تا در این ماه آیدیت ویندوز ایکس پی جدیدی را که توسط یکی دیگر از گروه های معروف به نام Maherz آماده می شود را برایتان آماده کنیم. در تست هایی که از این ویندوز به عمل آمد کاملآ سالم بوده و به خوبی عمل می کند درصورتی که کاربران هم با این ویندوز مشکلی نداشته باشند از این پس دیگر به جای آپدیت تیم BIE آپدیت تیم Maherz را برایتان آماده می کنیم. در این ویندوز هیچ گونه دستکاری صورت نگرفته و به صورت کاملآ اورجینال می باشد. همچنین ویندوزی که در اختیارتان قرار گرفته Bootable است و علاوه بر این شما می توانید تنظیمات دلخواه خود مانند انتخاب پارتیشن نصب ویندوز، فرمت پارتیشن مورد نظر و ... را در هنگام نصب ویندوز انجام دهید. از دیگر ویژگی های این ویندوز میتوان به Corporate بودن آن اشاره نمود که نیازی به وارد کردن سریال در هنگام نصب ویندوز و فعال ساز نخواهد داشت. همچنین این ویندوز نسخه Professional ویندوز ایکس پی است و آخرین نسخه نرم افزارهای Internet Explorer 8.0 و Windows Media Player 11 را نیز داراست و علاوه بر این شما میتوانید بدون غیر فعال شدن ویندوز خود، آنرا از سایت مایکروسافت آپدیت کنید. ظاهر این ویندوز کاملآ شبیه ویندوز ایکس پی است اما از نظر فنی بسیار سرتر از نسخه های قبلی خود میباشد زیرا در آن ضریب امنیتی تا حد بسیار بالایی تقویت شده و نیز سرعت کار در محیط ویندوز تا حد چشمگیری افزایش یافته است.
جهت دانلود و توضيحات تکميلي به ادامه مطلب مراجعه فرمایید ...


دانلود-جدید-ترین-آپدیت-ویندوز-ایکس-پی-دسامبر-Microsoft-Windows-XP-Professional-SP3-Integrated-December-2011 دانلود-جدید-ترین-آپدیت-ویندوز-ایکس-پی-دسامبر-Microsoft-Windows-XP-Professional-SP3-Integrated-December-2011 دانلود-جدید-ترین-آپدیت-ویندوز-ایکس-پی-دسامبر-Microsoft-Windows-XP-Professional-SP3-Integrated-December-2011 دانلود-جدید-ترین-آپدیت-ویندوز-ایکس-پی-دسامبر-Microsoft-Windows-XP-Professional-SP3-Integrated-December-2011 دانلود-جدید-ترین-آپدیت-ویندوز-ایکس-پی-دسامبر-Microsoft-Windows-XP-Professional-SP3-Integrated-December-2011 امتیاز : 760 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: 21/12/2011 ساعت: 12:17 بازدید: 132 نویسنده: admin-mohammad

ویندوز اکس پی که در اکتبر ۲۰۰۱ عرضه شد، یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های عامل کامپیوتر در جهان به شمار می‌رود که گفته می‌شود بیش از چهارصد میلیون نسخه از آن در حال استفاده است . با این حال مایکروسافت اعلام کرده دیگر به شرکت‌های عمده سازنده کامپیوتر نظیر دل، اچ پی و توشیبا مجوز نصب سیستم‌عامل قبلی را بر روی کامپیوترهای تولیدی نخواهد داد، و از ژانویه ۲۰۰۸ ویندوز اکس پی بر روی کامپیوترهای جدید عرضه نخواهد شد . ویندوز اکس‌پی در ابتدا در دو نسخه خانگی و حرفه‌ای عرضه شده‌بود. ویندوز اکس‌پی از چندین زبان مختلف پشتیبانی می‌کند . نسخه ی Student ویندوز ایکس پی یکی از نگارشهای محبوب این ویندوز می باشد که دارای اهداف آموزشی است و به همین دلیل این عنوان برای آن انتخاب شده است .

 

| دانلود ویندوز ایکس پی نگارش Student ، آپدیت شده‌ی ماه December سال ۲۰۱۱ |

Student Edition دانلود ويندوز ايكس پي Windows XP SP3 Corporate Student Edition December 2011


دانلود-ویندوز-ایکس-پی-Windows-XP-SP3-Corporate-Student-Edition-December-2011 دانلود-ویندوز-ایکس-پی-Windows-XP-SP3-Corporate-Student-Edition-December-2011 دانلود-ویندوز-ایکس-پی-Windows-XP-SP3-Corporate-Student-Edition-December-2011 دانلود-ویندوز-ایکس-پی-Windows-XP-SP3-Corporate-Student-Edition-December-2011 دانلود-ویندوز-ایکس-پی-Windows-XP-SP3-Corporate-Student-Edition-December-2011 امتیاز : 667 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: 20/12/2011 ساعت: 19:06 بازدید: 147 نویسنده: admin-mohammad
دانلود نرم افزار مرورگر Mozilla Firefox v9.0 Final
| دانلود رایگان پر سرعت ترین و محبوب ترین مرورگر جهان |

همانطور که میدانید برای اینکه بتوان وارد سایتهای مختلف اینترنتی شد نیاز است تا از مرورگری برای اینکار استفاده کرد. امرورز در سایت میهن دانلود جدید ترین نسخه یکی از معروف ترین مرورگرهای جهان را برایتان آماده کرده ایم. نرم افزار مرورگر Mozilla Firefox جز پر طرفدار ترین مرورگرهایی است که تا به حال ساخته شده زیرا دارای امکانات و مزیت های بسیار فراروان نسبت به سایر مرورگرهای وب می باشد. این مرورگر از سرعت بسیار زیادی برخوردار است و شما با کمک این مزیت خیلی سریعتر قادر خواهید بود تا سایت ها را لود کنید و زمان کمتری را برای مشاهده یک تصویر صرف نمایید و همچنین در سریعترین زمان ممکن از آخرین اخبار دنیای اینترنت باخبر شوید. در این نسخه جدید همانند گذشته بسیار از نواقص و اشکالاتی که در قسمتهای فنی این مرورگر وجود داشت بر طرف گشته و نیز قابلیت هایی بسیار زیاد دیگری از جمله سریعتر شدن لود صفحات ، افزایش سرعت باز کردن عکس ها ، ایجاد تغییرات متعدد در جاوا اسکریپت ها ، افزایش امنیت و ... در آن  به چشم می خورد.
جهت دانلود و توضيحات تکميلي به ادامه مطلب مراجعه فرمایید ...برخی از ویژگی‌های این نرم افزار:
- داشتن سرعت بسیار بالا در لود سایتها و تصاویر اینترنت.
- قابلیت باز کردن و مشاهده ی صفحات اینترنتی به صورت ‏Tab.
- داشتن دانلود منیجر قوی و مجزا جهت دریافت فایل های مختلف.
- داشتن امنیت بسیار بالا و جلوگیری از نفوذ هکرها به سیستم.
- قابليت نصب پلاگين هاي مختلف جهت عملكرد بهتر.
- جلوگيري از باز شدن پنجره هاي تبليغاتي مزاحم.
- و ...

امکانات و قابلیت های جدید اضافه شده در نسخه 6 فینال:- افزایش تعداد کلید های میانبر در محیط برنامه.
- افزایش درجه امنیت برنامه در هنگام جستجو در سایت ها.
- جستجوی قویتر حروف و کلمات در متن مندرج در سایت ها.
- اضافه شدن امکانات جدید به دانلود منیجر.
- و ...


دانلود-نرم-افزار-مرورگر-Mozilla-Firefox-v9.0-Final دانلود-نرم-افزار-مرورگر-Mozilla-Firefox-v9.0-Final دانلود-نرم-افزار-مرورگر-Mozilla-Firefox-v9.0-Final دانلود-نرم-افزار-مرورگر-Mozilla-Firefox-v9.0-Final دانلود-نرم-افزار-مرورگر-Mozilla-Firefox-v9.0-Final امتیاز : 551 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

آخرین مطالب

مطالب محبوب

صفحات مطالب