فیس دانلود

تاریخ: 26/11/2011 ساعت: 19:38 بازدید: 179 نویسنده: admin-mohammad

Internet Download Manager یکی از قدرتمند ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود میباشد. شتاب دهنده دانلود این دانلو منیجر یکی از بی رغیب ترین ها میباشد. که با آن شما میتوانید با سرعت فوق العاده بالا و با سرعتی باورنکردی از اینترنت دانلود کنید. شما با این نرم افزار با تمامی مروگر ها و تمامی سیستم عاملهای موجود سازگاری کامل را دارد و شما میتوانید با نصب این دانلود منیجر به راحتی از سایتهای YouTube, Google Video, MySpaceTV به راحتی بدون نیاز به نرم افزار خاص در این زمینه دانلود کنید.این نرم افزار میتوانید سرعت دانلود را تا %۵۰۰ افزایش می دهد. بر خلاف دیگر دانلود منیجر ها که قبل از شروع به دانلود فایل ها را قطعه قطعه می کنند IDM در هنگام دانلود و بسته به سرعت اینترنت یا … File ها را قطعه قطعه کرده و دانلود می کند که این عمل باعث بهبود سرعت دانلود و دریافت File خواهد شد از ویژگی های این نرم افزار می توان به ظاهری ساده، پشتیبانی از اکثر مرور گرهای محبوب، نصب آسان، قابلیت ادامه یافتن دانلود بعد از قطع اتصال از اینترنت، زمانبدنی دانلود ها و … اشاره کرد.

 

InternetDownloadManager 2012 قدرتمندترین نرم افزار مدیریت دانلود Internet Download Manager v6.08 Beta

 


قدرتمندترین-نرم-افزار-مدیریت-دانلود-Internet-Download-Manager-v6.08-Beta قدرتمندترین-نرم-افزار-مدیریت-دانلود-Internet-Download-Manager-v6.08-Beta قدرتمندترین-نرم-افزار-مدیریت-دانلود-Internet-Download-Manager-v6.08-Beta قدرتمندترین-نرم-افزار-مدیریت-دانلود-Internet-Download-Manager-v6.08-Beta قدرتمندترین-نرم-افزار-مدیریت-دانلود-Internet-Download-Manager-v6.08-Beta امتیاز : 644 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: 26/11/2011 ساعت: 19:37 بازدید: 138 نویسنده: admin-mohammad

یکی از نرم افزارهای حرفه ای است که به سادگی می توان با استفاده از آن می توان انواع زمان بندی ها را برای خاموش شدن سیستم تعیین کرد. زمان بندی ها همگی قابل تنظیم بوده و به وسیله آن ها می توان برای نمونه سیستم را طوری تنظیم کرد که در ساعت مشخصی از روز در طول مدت زمان تعیین شده خاموش گردد.

 

Shutdown7 خاموش شدن خودکار سیستم توسط Shutdown7 Version 1.8

 


خاموش-شدن-خودکار-سیستم-توسط-Shutdown7-Version-1.8 خاموش-شدن-خودکار-سیستم-توسط-Shutdown7-Version-1.8 خاموش-شدن-خودکار-سیستم-توسط-Shutdown7-Version-1.8 خاموش-شدن-خودکار-سیستم-توسط-Shutdown7-Version-1.8 خاموش-شدن-خودکار-سیستم-توسط-Shutdown7-Version-1.8 امتیاز : 526 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: 26/11/2011 ساعت: 19:36 بازدید: 146 نویسنده: admin-mohammad

این بار از سایت بزرگ دانلودها ، بازی جذاب Assassin's Creed: Revelations را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. این بازی با فرمت جاوا و در ۵ سایز می باشد. امید است با دریافت و استفاده از این بازی لذت ببرید.

 

Assassins Creed Revelations بازی فوق العاده زیبای Assassins Creed: Revelations   جاوا


بازی-فوق-العاده-زیبای-Assassin’s-Creed:-Revelations-–-جاوا بازی-فوق-العاده-زیبای-Assassin’s-Creed:-Revelations-–-جاوا بازی-فوق-العاده-زیبای-Assassin’s-Creed:-Revelations-–-جاوا بازی-فوق-العاده-زیبای-Assassin’s-Creed:-Revelations-–-جاوا بازی-فوق-العاده-زیبای-Assassin’s-Creed:-Revelations-–-جاوا امتیاز : 573 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: 26/11/2011 ساعت: 19:36 بازدید: 114 نویسنده: admin-mohammad

در سال ۲۰۳۲ بعد از جنگ جهانی سوم بشر برای نجات دادن خود از هلوکاست هسته ای برای فرار از آلودگی به پناهگاهها و معادن و جاهای امن و همیچنین شهر های مرموزی در زیر زمین پناه میبرد. شما نقش یکی از دانشمندان پزشکی را دارید که مسئول نظارت بر فراریان و ثبات روانی آنها هستید در این بین نوعی از افراد بوسیله مرگ خاص و مرموزی نجات پیدا میکنند و تبدیل به موجوداتی عجیب و جهش یافته میشوند و پناهگاه امن خود را تبدیل به زندان شومی میکنند و وظیفه شما مبارزه با این موجودات و کشف حقیقت است . این بازی ساخته شده توسط کمپانی Intoxicate Studios و عرضه شده توسط کمپانی Nicolas Games می باشد. این بازی از موتور گرافیکی Unreal-3 Engine استفاده می کند و برای سه پلتفرم PS3 , PC و XBOX360 آماده شده است. شما از هم اکنون می توانید این بازی بسیار زیبا را به صورت رایگان و بالینک مستقیم برای اولین بار از وبسایت دانلودها دریافت نمایید.

|به همراه دانلود از سرور قدرتمند Mediafire|

 

afterfall insanity pc cover دانلود بازی Afterfall InSanity برای PC

 

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

Processor: Intel Core 2 Duo 2Ghz / AMD Athlon 64 x2 2Ghz or better
Video Card: 256 MB, DirectX 9.0c i Shader 3.0 (GeForce 8600GT / ATI equivalent or better)
Memory: 2GB for Windows XP and 3GB for Windows Vista or Windows 7
OS: Windows XP SP 2 / Windows Vista / Windows 7

 


دانلود-بازی-Afterfall-InSanity-برای-PC دانلود-بازی-Afterfall-InSanity-برای-PC دانلود-بازی-Afterfall-InSanity-برای-PC دانلود-بازی-Afterfall-InSanity-برای-PC دانلود-بازی-Afterfall-InSanity-برای-PC امتیاز : 370 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: 26/11/2011 ساعت: 17:38 بازدید: 136 نویسنده: admin-mohammad
دانلود فیلم آموزشی تبدیل عکس به نقاشی در فتوشاپ Lynda Transforming a Photo into a Painting with Photoshop

دانلود فیلم آموزشی تبدیل عکس به نقاشی در فتوشاپ محصول شرکت لیندا

به همراه لینک های کمکی از سرورهای RapidShare,Fileserve

به همراه فایل های تمرینی Exercise Files

شاید دوست داشته باشید مانند یک نقاش فکر کنید و مانند او بتوانید زیبایی های اطراف خود را ترسیم کنید .اما آیا می دانستید با فتوشاپ هم می توانید تصاویر خود را به نقاشی رنگ و روغن تبدیل  کنید؟
برای شما یک فیلم آموزشی در همین مورد آماده کرده ایم.در این فیلم آقای John Derry به شما تکنیک هایی می آموزد که با کمک آنها می توانید تصاویر خود را در فتوشاپ به نقاشی تبدیل کنید.او طریقه استفاده از ابزارها ، سایه زدن های نقاشی ، و هرآنجه لازم باشد به بیان ساده به شما خواهد آموخت.این ویژگی فتوشاپ معمولا با لایه ها ، افکت ها و جزییات بیشتر هتری در ارتباط است.
عناوین این آموزش به شرح زیر می باشد:
* Understanding that resolution is in the brush strokes
* Understanding the subject
* Removing lens distortions
* Using the traditional paint color swatch set
* Making shadow and highlight adjustments
* Simplifying details with filters and Smart Blur
* Cloning layers
* Using custom actions
* Working with canvas texture
* Creating physical surface texture effects

فایل های تمرینی نیز به صورت جداگانه آماده دانلود شده اند


دانلود-فیلم-آموزشی-تبدیل-عکس-به-نقاشی-در-فتوشاپ-Lynda-Transforming-a-Photo-into-a-Painting-with-Photoshop دانلود-فیلم-آموزشی-تبدیل-عکس-به-نقاشی-در-فتوشاپ-Lynda-Transforming-a-Photo-into-a-Painting-with-Photoshop دانلود-فیلم-آموزشی-تبدیل-عکس-به-نقاشی-در-فتوشاپ-Lynda-Transforming-a-Photo-into-a-Painting-with-Photoshop دانلود-فیلم-آموزشی-تبدیل-عکس-به-نقاشی-در-فتوشاپ-Lynda-Transforming-a-Photo-into-a-Painting-with-Photoshop دانلود-فیلم-آموزشی-تبدیل-عکس-به-نقاشی-در-فتوشاپ-Lynda-Transforming-a-Photo-into-a-Painting-with-Photoshop امتیاز : 481 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

آخرین مطالب

مطالب محبوب

صفحات مطالب