فیس دانلود

تاریخ: 29/10/2011 ساعت: 13:55 بازدید: 154 نویسنده: admin-mohammad


 

نرم افزار Matlab از جمله نرم افزارهاي معروف محاسبات رياضي و رسم نمودار ها مي باشد. واژه متلب هم به معني محيط محاسبات رقمي و هم به معني خود زبان برنامه‌ نويسي مربوط است که از ترکيب دو واژه MATrix و LABoratory ايجاد شده‌ است. اين نام حاکي از رويکرد ماتريس محور برنامه است، که در آن حتي اعداد منفرد هم به عنوان ماتريس در نظر گرفته مي‌شوند. شما به آساني قادر خواهيد بود تا در محيط اين برنامه عمليات هاي پچيده ي محاسبات رياضي خود را انجام دهيد. همچنين هسته اين نرم افزار براي سرعت و کارايي بالا به زبان سي نوشته شده‌ ولي رابط گرافيکي آن به زبان جاوا پياده سازي شده‌ است. علاوه بر اين مهندسان رشته هاي مختلف مانند برق، الکترونيک، مکانيک، کامپيوتر و ... براي انجام محاسبات رياضي خود حتما به اين نرم افزار نياز دارند و در برخي از دانشگاه ها کار با اين برنامه جز واحد هاي درسي آن رشته نيز محسوب ميگردد. برنامه‌ هاي متلب اکثرآ متن‌ باز هستند و در واقع متلب (مانند بيسيک) مفسر است نه کامپايلر. قدرت متلب از انعطاف‌ پذيري آن و راحت بودن کار با آن ناشي مي‌شود آما باید به این نکته توجه داشته باشید که به دلیل مفسر بودن این برنامه حجم زیادی پردازش را بر روی پردازنده قرار می دهد و سرعت معمولی دارد. اما انجام هرگونه محاسبه و پردازش، حل انواع مسائل از الگوریتم ژنتیک گرفته تا محاسبات نقاط در نقشه برداری را شامل می شود. همچنين شرکت سازنده و گروه‌هاي مختلف، از جمله دانشگاه‌ هاي سراسر جهان و برخي شرکت‌ هاي مهندسي هر ساله جعبه‌ ابزارهاي خاص و کاربردي به آن مي‌ افزايند که باعث افزايش کارآيي و محبوبيت اين نرم افزار شده‌ است. علاوه بر اين يکي ديگر از ويژگي هاي بسيار خوب اين برنامه داشتن راهنماي کامل کار با آن همراه با کد هاي مختلف است که کاربر با داشتن چنين راهنماي کاملي نيازي به حفظ کردن کد ها نخواهد داشت. در واقع با داشتن کمی توانایی زبان انگلیسی، در هر رشته ای که باشید، می توانید از قابلیت های این برنامه استفاده کنید. چرا که انواع پروژه های آماده این برنامه نیز در اینترنت موجود می باشد و به کمک Help برنامه می توانید کدهای بسیار مختلف، چارت ها و دیاگرام های سه بعدی و حتی نقشه عوارض زمین را رسم کنید.


matlab matlab matlab matlab matlab امتیاز : 436 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: 28/10/2011 ساعت: 19:56 بازدید: 229 نویسنده: admin-mohammad

دایره های شطرنجی عکس زیر ، هم اندازه هستند !

khataye-did-radsms03

در تصویر زیر یک جعبه ورق مشاهده میکنید که پیچ و مهره هم از وسطش رد شده

چگونه سالم وارد شیشه شده !؟

(راستش خودمم نفمیدم این عکس خطای دید هستش یا واقعیه یا ترفند ! )

khataye-did-radsms09

تصویر زیر تصویر ۴ انسان هست یا نمایی از ستون ها !؟

khataye-did-radsms10

بقیه در ادامه مطلب


تصاویر-خطای-دید-بسیار-بالا تصاویر-خطای-دید-بسیار-بالا تصاویر-خطای-دید-بسیار-بالا تصاویر-خطای-دید-بسیار-بالا تصاویر-خطای-دید-بسیار-بالا امتیاز : 431 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: 28/10/2011 ساعت: 18:44 بازدید: 159 نویسنده: admin-mohammad

پیشگوئی های نوستر اداموس درباره آینده ایران

 


مقدمه:

شب هنگام در حالی که تنها در اتاق مطالعه ام نشستم.وسیله پیش بینی من بر روی سه پایه برنجی قرار گرفته است. شعله‌ای کمسو از اعماق تاریکی بیرون می‌آید و چیزهایی را برای من روشن می‌کند که نباید به غفلت گرفته شوند و پوچ فرض شوند. C1 Q1


	-پیشگوئی-های-نوستر-اداموس-درباره-آینده-ایران 	-پیشگوئی-های-نوستر-اداموس-درباره-آینده-ایران 	-پیشگوئی-های-نوستر-اداموس-درباره-آینده-ایران 	-پیشگوئی-های-نوستر-اداموس-درباره-آینده-ایران 	-پیشگوئی-های-نوستر-اداموس-درباره-آینده-ایران امتیاز : 493 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: 28/10/2011 ساعت: 11:44 بازدید: 186 نویسنده: admin-mohammad

Google Chrome جز مرورگرهای پرسرعت در اینترنت می باشد و رغیب اصلی مرورگرهایی همچون اینترنت اکسپلورر و فایرفکس به شمار میرود. این مرورگر از امکان جدیدی که در IE 9 قرار گرفته استفاده می کند در واقع به کاربر این امکان را می دهد که به صورت ناشناس در اینترنت به گشت و گذار بپردازد بدون آنکه هیچ اثری از خود در وب سایت ها به جای بگذارد. همچنین امنیت در گوگل کروم بسیار بالاست به طور خلاصه میتوان گفت که در این مرورگر از نوعی تکنولوژی جدید به نام جعبه شنی استفاده شده که به هنگامی که یک هکر قصد نفوذ به سیستم و هک مرورگر را دارد با این جعبه شنی رو به رو میشود و در ابتدا می بایست این جعبه را دور بزند. از دیگر ویژگی های این مرورگر میتوان به داشتن امنیت بسیار بالا ، باز کردن چندین سایت به صورت همزمان در یک صفحه Tab Browsing ، پشتیبانی از پلاگین های مختلف ، امکان بلوک کردن پنجره های تبلیغاتی مزاحم Pop-up Blocker ، دانلود بسیار سریع از سایت ها ، امکان جستجو در موتورهای جستجوگر معروف ، محیط گرافیکی بسیار زیبا و … اشاره نمود.

 

Google Chrome نسخه نهایی مرورگر سریع و قدرتمند Google Chrome 15.0.874.102


نسخه-نهایی-مرورگر-سریع-و-قدرتمند-Google-Chrome-15.0.874.102 نسخه-نهایی-مرورگر-سریع-و-قدرتمند-Google-Chrome-15.0.874.102 نسخه-نهایی-مرورگر-سریع-و-قدرتمند-Google-Chrome-15.0.874.102 نسخه-نهایی-مرورگر-سریع-و-قدرتمند-Google-Chrome-15.0.874.102 نسخه-نهایی-مرورگر-سریع-و-قدرتمند-Google-Chrome-15.0.874.102 امتیاز : 495 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: 28/10/2011 ساعت: 11:43 بازدید: 185 نویسنده: admin-mohammad

این بار سایت بزرگ دانلودها نسخه نهایی مجموعه بزرگ آفیس را در خدمت کاربران عزیز قرار داده است.این مجموعه بزرگ آفیس بیشترین کاربر را در استفاده امور اداری و سازمانی و … دارا می باشد که توسط شرکت بزرگ ماکروسافت طراحی و منتشر شده است.این مجموعه از نظر ابزارها و سرعت عمل نسبت به نسخه قبلی ارتقا یافته است و بروزبودن این مجموعه بزرگ آفیس آخرین بروزرسانی را دارا می باشد.نسخه های قبل این مجموعه دارای مشکلاتی مانند سرعت در اجرا و مشکلات متعدد دیگر را داشته بود ولی این بار شرکت بزرگ ماکروسافت علاوه بر رفع مشکلات نسخه قبلی ابزارها و پوسته ها و سرعت در کار وعمل را افزایش داد و این مجموعه بزرگ آفیس را که نعداد زیادی کاربر را دارا می باشد انتشار داد. محیط ظاهری کلیه نرم افزار های مجموعه بزرگ آفیس به کلی دگرگون شده است و دسترسی به انواع ابزارهای ویرایشی بهتر و آسانتر صورت می گیرد و افزایش امنیت جلوگیری از هدر رفتن وقت با پاک شدن اطلاعاتی که ثبت کرده بودید . افزایش چندیدن نوع فایل برای ذخیره سازی و بهبود در سرعت ذخیره سازی فایل های سنگین می باشد.امیدواریم با دریافت این مجموعه بزرگ آفیس از سایت بزرگ دانلودها لذت کافی را برده باشید.

 

| نسحه جدید و کامل مجموعه بزرگ آفیس  Microsoft Office 2007 Enterprise SP3  |

|دانلود برای ویندوز های ۳۲ و ۶۴ بیتی به صورت مجزا|

 

Office 2007 sp3 نسخه نهایی مجموعه بزرگ آفیس   Microsoft Office 2007 Enterprise SP3


نسخه-نهایی-مجموعه-بزرگ-آفیس-Microsoft-Office-2007-Enterprise-SP3 نسخه-نهایی-مجموعه-بزرگ-آفیس-Microsoft-Office-2007-Enterprise-SP3 نسخه-نهایی-مجموعه-بزرگ-آفیس-Microsoft-Office-2007-Enterprise-SP3 نسخه-نهایی-مجموعه-بزرگ-آفیس-Microsoft-Office-2007-Enterprise-SP3 نسخه-نهایی-مجموعه-بزرگ-آفیس-Microsoft-Office-2007-Enterprise-SP3 امتیاز : 388 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

آخرین مطالب

مطالب محبوب

صفحات مطالب