فیس دانلود

تاریخ: 22/10/2011 ساعت: 13:43 بازدید: 167 نویسنده: admin-mohammad

سرانجام قفل XGD3 نیز شکسته شد ! با ارائه نسخه جدید از iXtreme شما می توانید جدیدترین بازی های کنسول XBOX360 را نیز مثل قدیم و بدون نیاز به تکنولوژی JTAG بازی کنید !  دقایقی پیش سرانجام نسخه سالم و تست شده ی iXtreme LT+ v2.0 عرضه شد که شما می توانید بازی های نسل جدید کنسول اکس باکس را که برای اجرای آن ها نیاز به دیسک های دی وی دی دولایه با حجمی بیشتر از دی وی دی های معمولی بود را به صورت هکی اجرا کنید. فیرمور iXtreme برای درایو های Benq و Liteon عرضه می شود که شما می توانید با مراجعه به کنسول خود از درایو کنسول خود اطلاعاتی دقیق کسب نمایید. همچنین در این فیرمور ، پشتیبانی از SS V2 ، AP25 ، بازی های ریپ شده XGD3 ، ریپ مستقیم ۰۸۰۰ برای بازی های رایتی نیز قرار داده شده است. شما از هم اکنون می توانید این فیرمور را به صورت رایگان و برای اولین بار در وبسایت های ایرانی از وبسایت دانلودها دریافت نمایید.

 

ixtreme دانلود آخرین فریمور برای XBOX360 با نام iXtreme LT Plus 2.0 and 0800 3.0 Firmware

بیدفا


دانلود-آخرین-فریمور-برای-XBOX360-با-نام-iXtreme-LT-Plus-2.0-and-0800-3.0-Firmware دانلود-آخرین-فریمور-برای-XBOX360-با-نام-iXtreme-LT-Plus-2.0-and-0800-3.0-Firmware دانلود-آخرین-فریمور-برای-XBOX360-با-نام-iXtreme-LT-Plus-2.0-and-0800-3.0-Firmware دانلود-آخرین-فریمور-برای-XBOX360-با-نام-iXtreme-LT-Plus-2.0-and-0800-3.0-Firmware دانلود-آخرین-فریمور-برای-XBOX360-با-نام-iXtreme-LT-Plus-2.0-and-0800-3.0-Firmware امتیاز : 536 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: 22/10/2011 ساعت: 13:41 بازدید: 149 نویسنده: admin-mohammad

EA  اینبار موتور گرافیکی فیزیک بازیکنان را دوباره از نو طراحی کرده و این بازی را تا حد زیادی از لحاظ شبیه سازی به واقعیت نزدیک نموده . حرکات و برخوردها بسیار نزدیکتر به فوتبال واقعی طراحی شده اند و بهبود وسیعی را از نظر گرافیکی شاهد خواهیم بود. FIFA 12دارای قابلیت حرکت ۳۶۰ درجه ی کامل بازیکنان است که با ادغام آن با تعریف دوباره ی کنترل بازی و هوش مصنوعی بالا در هنگام دفاع کردن یک بازی پر هیجان تر از گذشته را شاهد هستیم . موتور فیزیکی جدید EAمخصوص ساخت حرکاتی خاص مانند کنار زدن بازیکنان و تنه های شدید و سایر حرکات فیزیکی ساخته شده که در کنار آن جزییات زیادی هم به اینگونه برخوردها افزوده شده . EA هوش مصنوعی جدیدFIFA 12 راPro Player Intelligence می نامد.در چنین حالتی بازیکنان در این بازی می فهمند که چه کسی به آن ها نزدیک می شود و بر اساس خصوصیت های او از خود واکنش نشان می دهند.درنسخه ی آینده ی این بازی همچنین شاهد شکل های مختلف و تاکتیک های متفاوت تری برای دفاع خواهید بود که این نیز به فیزیکی تر شدن بازی کمک کرده است . شما از هم اکنون می توانید نسخه XBOX360 این بازی را که مخصوص کنسول های NTSC می باشد را برای اولین بار از وبسایت دانلودها دریافت نمایید.

|برای اولین بار در میان وبسایت های ایرانی ، نسخه نهایی|

|نسخه نهایی PAL Region به پست افزوده شد|

 

fifa 12 xbox cover small دانلود بازی FIFA 12 برای XBOX360

بیدفا


دانلود-بازی-FIFA-12-برای-XBOX360 دانلود-بازی-FIFA-12-برای-XBOX360 دانلود-بازی-FIFA-12-برای-XBOX360 دانلود-بازی-FIFA-12-برای-XBOX360 دانلود-بازی-FIFA-12-برای-XBOX360 امتیاز : 548 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: 22/10/2011 ساعت: 13:40 بازدید: 133 نویسنده: admin-mohammad

یکی از برترین عناوین E3 امسال Batman: Arkham City بود و ما واقعاً تغییرات بزرگی را در دنباله این بازی نسبت به قبل مشاهده کردیم. اخیراً نمایشی از بازی پخش شده که ما شخصیت هایی مثل Catwoman ،Two Face و Joker را در آن مشاهده می کنیم. در ابتدا بازی، چند خلافکار را نشان می دهد که قصد باز کردن یک گاوصندوق را دارند. این خلافکارها لباس هایی عجیبی به تن دارند، طوریکه نصف لباس آن ها سالم و نصف دیگر آن به نظر سوخته است و ماسکی که به صورت هم دارند، همینطور است. یکی از آن ها می پرسد: "پس کی رئیس میاد؟" دیگری جواب می دهد: "به زودی" اما این رئیس چه کسی است؟ مسلماً با مشاهده این لباس ها معلوم است که آن ها افراد هاروی دنت (Harvey Dent) و یا همان Two Face هستند که نصف بدن و صورتش سوخته و نیمه دیگر آن سالم است. آن ها نگران این هستند که ممکن است هر لحظه Batman به آن ها حمله کند که ناگهان صدای شکسته شدن شیشه ای می آید و ما سایه صورت Batman را مشاهده می کنیم. اما در همان لحظه، صدای یک زن شنیده می شود و ما Catwoman را مشاهده می کنیم و از همین جا گیم پلی شروع می شود و شما باید در نقش Catwoman حساب خلافکارها را برسید. واقعاً نمی توان مبارزات Arkham City را از طریق نوشته شرح داد، چون وقتی با چشم هم آن را نگاه می کنید، باورش سخت است.

|نسخه نهایی COMPLEX بازی به صورت Region Free با فرمت ISO|

 

Batman arkham city cover small دانلود بازی Batman Arkham City برای XBOX360

بیدفا


دانلود-بازی-Batman-Arkham-City-برای-XBOX360 دانلود-بازی-Batman-Arkham-City-برای-XBOX360 دانلود-بازی-Batman-Arkham-City-برای-XBOX360 دانلود-بازی-Batman-Arkham-City-برای-XBOX360 دانلود-بازی-Batman-Arkham-City-برای-XBOX360 امتیاز : 566 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: 22/10/2011 ساعت: 13:38 بازدید: 153 نویسنده: admin-mohammad

داستان نسخه ی سوم بیشتر به معرفی شخصیت قهرمانان بازی میپردازد و همچنین شما ماموریت های بسیار زیبا و نفس گیری نیز مانند نسخه های قبل شاهد خواهید بود . داستان بازی به دو ، سه سالی بعد از پایان نسخه دوم برمیگردد انجایی که قهرمان اصلی بازی که مارکوس نام داشت به این پی برد که شاید پدر او زنده باشد و به جستجو او میپردازد. زیبایی  و امتیاز بالای این بازی به ویژگی های خوبی که دارد برمیگردد که امتیاز هایی نظیر گرافیک بالا، سلاح های پیشرفته و با تکنولوژی بالا و همچنین امکانات خوبی که به مخاطب داده میشود.وجود بازی گروهی و داشتن چندین یار در مراحل بازی ، که شما دیگر در این بازی از گذراندن مراحل یکنواخت تک نفره بازی های دیگر رنج نمیبرید . بازی بر روی یک ناو بازسازی شده‌ی بسیار بزرگ آغاز می‌شود، جایی که انسان بعنوان پناهگاهی برای مقابله با دشمنان زیر زمینی خود از آن استفاده می‌کنند، ما در ابتدای بازی کنترل مارکوس فینکس را بر عهده می‌گیریم که به دنبال Dom میگردد. پس از گشت و گذاری درون ناو به دام که اکنون ریش در آورده و موهایش سفید شده است (اگر نسخه‌ی دوم را بازی کرده باشید دلیلش را می‌دانید!) می‌رسید. شما از هم اکنون می توانید این بازی را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از وبسایت دانلودها دریافت نمایید.

|برای اولین بار در میان وبسایت های ایرانی ، نسخه نهایی COMPLEX بازی|

|بازی به صورت Region Free و تنها قابل اجرا بر روی کنسول های دارای JTAG می باشد|

 

gears of war iii cover small دانلود بازی Gears of War 3 برای XBOX360

بیدفا


دانلود-بازی-Gears-of-War-3-برای-XBOX360 دانلود-بازی-Gears-of-War-3-برای-XBOX360 دانلود-بازی-Gears-of-War-3-برای-XBOX360 دانلود-بازی-Gears-of-War-3-برای-XBOX360 دانلود-بازی-Gears-of-War-3-برای-XBOX360 امتیاز : 450 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: 22/10/2011 ساعت: 13:37 بازدید: 126 نویسنده: admin-mohammad

برنامه ی کاربردی ezPDF Reader شما را قادر می سازد تا به صورت حرفه ای و آسان فایل های PDF خود را مشاهده و مدیریت کنید . این قابلیت را دارد تا صفحات مختلف فایل پی دی اف شما را به صورت لیست های مرتب نشان دهد تا کاربر قادر باشد به راحتی صفحات مختلف را عوض کند . دارای موتور جستجوی قدرتمند برای یافتن کلمه های مختلف است . داشتن حاشیه ، مشاهده ی دسته ای فایل های PDF ، مارک دار کردن صفحات و … از سایر ویژگی های این برنامه است . برای اجرای این نرم افزار برروی تبلت ها و گوشی های آندوریدی خود نیاز به سیستم عامل آندورید ورژن ۲٫۱ و یا بالاتر دارید .

 

ezPDF Reader مشاهده ي آسان فايل هاي پي دي اف با ezPDF Reader v1.5.3.0   آندروید

بیدفا


مشاهده-ی-آسان-فایل-های-پی-دی-اف-با-ezPDF-Reader-v1.5.3.0-–-آندروید مشاهده-ی-آسان-فایل-های-پی-دی-اف-با-ezPDF-Reader-v1.5.3.0-–-آندروید مشاهده-ی-آسان-فایل-های-پی-دی-اف-با-ezPDF-Reader-v1.5.3.0-–-آندروید مشاهده-ی-آسان-فایل-های-پی-دی-اف-با-ezPDF-Reader-v1.5.3.0-–-آندروید مشاهده-ی-آسان-فایل-های-پی-دی-اف-با-ezPDF-Reader-v1.5.3.0-–-آندروید امتیاز : 556 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

آخرین مطالب

مطالب محبوب

صفحات مطالب