فیس دانلود

تاریخ: 12/03/2011 ساعت: 20:51 بازدید: 152 نویسنده: admin-mohammad
مشخصات گوشی نوکیا Nokia C5-03 رو می تونید در ادامه مطلب مشاهده کنید.این گوشی نوکیا از دوربین ۵ مگاپیکسل بهره مند هست که کیفتش متوسط هست.البته قیمت خوبی داره حدود ۲۴۰ تا ۲۶۰ هزار تومن.در کل اگر سیستم عاملش به جای سیمبین -اندروید بود عالی می بود!!!

پاتوق موبایل بازها


مشخصات-گوشی-نوکیا-Nokia-C5-03 مشخصات-گوشی-نوکیا-Nokia-C5-03 مشخصات-گوشی-نوکیا-Nokia-C5-03 مشخصات-گوشی-نوکیا-Nokia-C5-03 مشخصات-گوشی-نوکیا-Nokia-C5-03 امتیاز : 508 دیدگاه(0)

تاریخ: 12/03/2011 ساعت: 20:51 بازدید: 132 نویسنده: admin-mohammad
مشخصات گوشی Nokia X2 رو در ادامه مطلب گذاشتم.می تونید برید و تماشا کنید.این گوشی نوکیا دوربین ۵ مگاپیکسلی عالی ای داره.در خیلی از فروما از دوربینش تعریف شده.دومین مزیت این گوشی قیمت خیلی مناسبش هست زیر ۱۳۰ هزار تومن.می تونه انتخاب خوبی باشه!

پاتوق موبایل بازها


مشخصات-گوشی-Nokia-X2 مشخصات-گوشی-Nokia-X2 مشخصات-گوشی-Nokia-X2 مشخصات-گوشی-Nokia-X2 مشخصات-گوشی-Nokia-X2 امتیاز : 483 دیدگاه(0)

تاریخ: 12/03/2011 ساعت: 20:50 بازدید: 148 نویسنده: admin-mohammad

برنامه EximiousSoft GIF Creator علارغم سادگی یک نرم افزار قدرتمند در امر انیمیشن است. این نرم افزار به سادگی امکان ساخت عکس متحرک برای وب سایت را فراهم می کند. با این نرم افزار میتوانید بنر، عکسهایی با کیفیت بالا و حجم کم ایجاد کرده و فایل های avi را به gif تبدیل کنید. علاوه بر این EximiousSoft GIF Creator نرم افزاری برای طراحی نیز است که دارای خصوصیت های ویرایشی حرفه ای می باشد. با این نرم افزار میتوانید افکت های بسیار زیبایی را به عکس داده و آن را با کیفیتی بالا و حجم کم ذخیره کنید که ایده ال برای وب سایت است. چه یک کاربر حرفه ای و یا یک کاربر مبتدی باشید می توانید از این نرم افزار بهره ببرید. این نرم افزار ساخت تصاویر متحرک را سایت دانلود نرم افزار رایگان برای طراحان عکس های متحرک و طراحان قالب تهیه و بدون نیاز به نصب به اشتراک گذاشته است.

EximiousSoft GIF Creator 5.75 Portable - نرم افزار ساخت عکس متحرک

 • بیش از 40 افکت بسیاز زیبا و ویژه که با آنها می توانید فایل های AVI و عکس های متحرک زیبایی ایجاد کنید.
 • به سادگی و حرفه ای عکس های GIF ایجاد کنید به صورتی که حجم کمتری داشته باشند و زودتر بارگذاری شود.
 • با استفاده از ویرایش گر لایه ها می توانید هر عکس را جداگانه ویرایش کرده و مقدار آلفا و کانال هر عکس را جداگانه تنظیم کنید.
 • با استفاده از ابزار انتخاب جادویی Wand و Lasso و دیگر انتخاب های شکل هندسی میتوانید قسمتی از عکس ها را انتخاب، برش، حذف ویا کراپ کنید. میتوانید قسمت انتخاب شده را با استفاده از ابزارهای موجود ویرایش کنید. این ویرایش به دیگر قسمت های عکس مورد نظر هیچ تاثیری نمی گذارد.
 • شکل مورد نظر خود را در این نرم افزار بکشید. خطوط، متن، علائم، چهارضلعی با گوشه های ملایم، بیضی و دیگر شکل های هندسی را وارد کنید.
 • با چند کلیک برای بنر های خود انواع افکت های تبدیل متن زیبا ایجاد کنید.
 • خصوصیات هر لایه را به صورت جداگانه و به سادگی در این نرم افزار تنظیم کنید.
 • فایل های با فرمت GIF, AVI, BMP, PCX, JPG, TIFF, PNG, TGA, PSD, ICO, CUR, ANI و غیره را وارد کنید.
 • فایل ها را با فرمت GIF, AVI, SWF BMP, PCX, JPG, TIFF, PNG, TGA, PSD, ICO, CUR, ANI و غیره ذخیره کنید.
 • با این نرم افزار میتوانید از شر قسمت های که نمی خواهید از عکس جدا ساخته و آن را نورگذر (transparent) کنید.
 • به سادگی اندازه عکس های وارد شده را کوچکتر و بزرگتر کنید.
 • افکت های سه بعدی این نرم افزار به شما اجازه می دهد برای اجزای عکس یا هر لایه سایه ایجاد کنید. علاوه براین میتوانید outline نیز ایجاد کنید. با این ابزار میتوانید نوشته های سه بعدی زیبایی با کیفیت عالی ایجاد کنید.
 • در این نرم افزار میتوانید پیش نمایش عکس را قبل از ارسال به وب سایت ببینید. و میتوانید اندازه و ابعداد عکس را تغییر داده و تعداد دفعات loop، زمان نمایش، و تقاطع هر لایه را به صورت جدا گانه مشخص کنید.
 • GIF Creator به شما اجازه میدهد فریم تازه ایجاد و یا فریمی را کپی کنید و فرم های را که لازم ندارید پاک کنید. و همچنین ترتیب فریم های موجود را تغییر دهید.
 • اگر عملی را اشتباه انجام دادید نگران نباشید و با Undo آن را برگردانید.

دانلوددانلود رایگان نرم افزار ساخت عکس گیف (حجم : 5.7 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع : دانلود رایگان


EximiousSoft-GIF-Creator-5.75-Portable---نرم-افزار-ساخت-عکس-متحرک EximiousSoft-GIF-Creator-5.75-Portable---نرم-افزار-ساخت-عکس-متحرک EximiousSoft-GIF-Creator-5.75-Portable---نرم-افزار-ساخت-عکس-متحرک EximiousSoft-GIF-Creator-5.75-Portable---نرم-افزار-ساخت-عکس-متحرک EximiousSoft-GIF-Creator-5.75-Portable---نرم-افزار-ساخت-عکس-متحرک امتیاز : 459 دیدگاه(0)

تاریخ: 12/03/2011 ساعت: 20:50 بازدید: 106 نویسنده: admin-mohammad

با سلام و خسته نباشيد خدمت كاربران محترم سايت دانلود نرم افزار رايگان - Freedownload.ir.در اين مطلب ميخواهم يك نرم افزار بسيار كاربردي و به طور كلي ميشه گفت با استفاده از اين نرم افزار شما ميتونيد ساعت ويندوز خودتون رو زيبا كنيد.نمونه تصوير كه در زير است فقط تعداد اندكي از ساعت هاي اين نرم افزار زيباست كه نمايان است.شما ميتوانيد پس از نصب اين نرم افزار كه يك ساعت روي دسكتاپ شما اضافه ميكند آن را جابجا كنيد و به هر جاي دسكتاپ تغيير مكان دهيد.حجم نرم افزار بسيار پايين است و به توصيه دوستان كه درخواست نرم افزارهاي كم حجم كرده بودند بر روي سايت قرار گرفت.اميدوارم به عنوان يه هديه نوروزي از ما بپذيريد.

Skinny Clock Version 1.0.3 ساعت هاي بسيار زيبا براي دسكتاپ شما (www.freedownload.ir)

زيبا سازي ساعت ويندوز با نرم افزار Skinny Clock v1.0.3(www.freedownload.ir)دانلود كنيد (حجم : 1.64 مگابايت)
زيبا سازي ساعت ويندوز با نرم افزار Skinny Clock v1.0.3 (www.freedownload.ir)رمز عبور فايل : www.freedownload.ir
زيبا سازي ساعت ويندوز با نرم افزار Skinny Clock v1.0.3 (www.freedownload.ir)سايت منبع


زيبا-سازي-ساعت-ويندوز-با-نرم-افزار-Skin-Clock-v1.0.3 زيبا-سازي-ساعت-ويندوز-با-نرم-افزار-Skin-Clock-v1.0.3 زيبا-سازي-ساعت-ويندوز-با-نرم-افزار-Skin-Clock-v1.0.3 زيبا-سازي-ساعت-ويندوز-با-نرم-افزار-Skin-Clock-v1.0.3 زيبا-سازي-ساعت-ويندوز-با-نرم-افزار-Skin-Clock-v1.0.3 امتیاز : 437 دیدگاه(0)

تاریخ: 12/03/2011 ساعت: 20:50 بازدید: 96 نویسنده: admin-mohammad
منبع: www.p30download.com


آیا شما دوست دارید بدانید:  فرزندانتان هنگام کار با اینترنت چه کارهایی انجام میدهند؟
  آنها با چه کسانی صحبت میکنند و چه عکسهایی را مشاهده میکنند؟
آیا شما به همسر خود شک دارید و مایلید بدانید:
  چه کسانی با وی رابطه دارند و به او ایمیل می زنند؟
  چه فیلم هایی را مشاهده میکند؟
  با چه افرادی چت میکند؟
آیا شما میخواهید بدانید:
  کارمندان شما در محیط کار و در ساعت کاری چه فعالیتی انجام میدهند؟

ما در اینجا راهکار تمامی این خواسته ها را پیش پای شما میگذاریم
Golden Eye چشم طلایی نام نرم افزاری قدرتمند جاسوسی هست که با نصب بر روی ویندوز به صورت مخفیانه تمامی فعالیت های کاربر را صبط و ثبت میکند و شما با مشاهده آنها میتوانید به جواب تمام سئوالات بالا برسید! و ببینید آنها (فرزندان، همسر و کارمندان) پشت کامپیوتر واقعاً چه کارهایی انجام میدهند

برای دانلود و اطلا عات بیشتر به ادامه ی مطلب بروید === >>>


نرم-افزار-قدرتمند-جاسوسی-چشم-طلایی-Golden-Eye-4.50 نرم-افزار-قدرتمند-جاسوسی-چشم-طلایی-Golden-Eye-4.50 نرم-افزار-قدرتمند-جاسوسی-چشم-طلایی-Golden-Eye-4.50 نرم-افزار-قدرتمند-جاسوسی-چشم-طلایی-Golden-Eye-4.50 نرم-افزار-قدرتمند-جاسوسی-چشم-طلایی-Golden-Eye-4.50 امتیاز : 434 دیدگاه(0)

آخرین مطالب

مطالب محبوب

صفحات مطالب