فیس دانلود

تاریخ: 12/03/2011 ساعت: 20:50 بازدید: 119 نویسنده: admin-mohammad

منبع: www.p30download.com


 یکی از مهم ترین اصول ساخت و عرضه محصلات در این است که مجموعه آموزشی باید به گونه ای باشد که حتی مبتدی ترین کاربران کامپیوتر به راحتی از آن استفاده نموده و از آموزش های آن استفاده کنند. معمولا این مجموعه ها به صورت AutoRun ( اجرای خودکار ) ساخته می شوند و پس از قرار دادن Cd آموزشی درون کامپیوتر، پنجره ای به صورت خودکار برای کاربر باز شده و در آن نحوه استفاده از آموزش ها و چگونگی استفاده از ابزار داخل مجموعه توضیح داده شده و با ظاهری گرافیکی و با کمک کلید ها و تصاویر موجود در Autorun کاربر به راحتی از تمامی امکانات آن استفاده می کند. ساخت این Autorun ها توسط نرم افزار هایی انجام می شود که به همین منظور طراحی شده اند. نرم افزارهای متفاوتی که هر یک از آن ها با ابزار مختلف و گوناگون و همچنین ویژگی های مخصوص خود توجه عده ای از کاربران را به خود جلب می کنند. البته ساخت این Autorun ها توسط برنامه نویسی به کمک زبان هایی مثل Delphi و VB نیز امکان پذیر می باشد که مستلزم تسلط داشتن بر روی این زبان های برنامه نویسی می باشد و کاربران عادی قادر به استفاده از این زبان ها نیستند. به کمک نرم افزارهایی که به منظور ساخت Autorun طراحی شده اند همه کاربران قادر خواهند بود که برای Cd مورد نظر خود اقدام به ساخت Autorun نمایند.
AutoRun Design Specialty نام نرم افزاری از شرکت AlleySoft می باشد که به وسیله آن کاربران سطوح مختلف کامپیوتر قادر به ساخت Autorun به صورت کاملا گرافیکی خواهند بود و پنجره مربوط به autorun خود را در تمامی مراحل طراحی به صورت گرافیکی مشاهده کرده و با چند کلیک به تمامی ابزار موجود در برنامه دسترسی خواهند داشت. توسط AutoRun Design Specialty می توانید خیلی سریع و آسان Autorun و اجرا کننده های حرفه ای بسازید. این نرم افزار از محیط کاربری WYSIWYG سود می برد که در این محیط شما تنها با چند کلیک ساده و جا سازی اجزاء منوی مطلوبتان، بدون نیاز به داشتن اطلاعات چندانی از برنامه نویسی پیچیده منوهای صوتی و تصویری، منوی مطلوبتان را آماده تحویل می گیرید. تنها کاری که شما باید انجام دهید کلیک، موقعیت دهی، فعال سازی و تست کردن می باشد. تمام کارها به صورت بصری بوده و سریع و راحت انجام می شوند . این برنامه به همراه دموها و محیط های پیش فرضی ( Wizard ) که دارد به شما کمک می کند به سرعت با برنامه آشنا شده و حداکثر کارایی آن را استفاده کنید. توسط AutoRun Design Specialty شما می توانید برای منوی خود صفحات تبلیغاتی، صفحه اصلی، فرم موافقت، پس زمینه، سایه اندازی، فرم های امنیتی، فرم خروج، بی نهایت زیرمنو و افکت هایی مثل محو شدن و ظاهر شدن را کنترل کرده و به کار ببرید. این نرم افزار دارای 19 مدل اجزاء پیش فرض برای صفحه دارد و شما می توانید علاوه بر آنها اجزاء خودتان را هم طراحی و به کار ببرید. این 19 نوع مختلف عبارتند از :
Button, ImageButton, Image, Bevel, Label, ALabel,ALinkLabel, Text, ScrollText, Memo RichText, Flash, Browser, AVI, MediaPlayer, SlideShow, Edit, RadioButton ،CheckBox

قابلیت های کلیدی نرم افزار AutoRun Design Specialty 9.1.3.6:
- نمایش صفحه تنظیمات مربوط به هر یک از ویژگی ها در تمامی مدت طراحی و دسترسی سریع به آن
- قابلیت قرار دادن برچسب ها، کلید ها، فیلد های ورودی و کنترلی و ... بر روی autorun
- توانایی ساخت کلید به صورت عکس بر روی برنامه
- قابلیت قرار دادن فیلم ها و دیگر فایل های تصویری در درون برنامه
- توانایی ساخت آلبوم های عکس در برنامه
- قابلیت قرار دادن لینک های خارجی در برنامه
- پشتیبانی از تمامی option ها کنترلی نرم افزاری
- امکان باز کردن فایل و جست و جوی وب سایت ها
- قابلیت نمایش زیر صفحات
- توانایی play صوت با فرمت های MID ،AVI ،MPG ،audio
- قابلیت مرحله به مرحله autorun جدید
- توانایی توقف همه صداها
- امکان قرار دادن عنوان برای پروژه
- ذخیره و تست و پیش دید صفحات
- نشر CD  توسط رایتر CD
- و ...


پسورد: www.p30download.com
دانلود - 7.02 مگابایت | لینک کمکی
سایت سازنده
لینک منبع


طراحی-و-ساخت-Autorun-به-صورت-کاملا-گرافیکی-با-AutoRun-Design-Specialty-9.1.3.6- طراحی-و-ساخت-Autorun-به-صورت-کاملا-گرافیکی-با-AutoRun-Design-Specialty-9.1.3.6- طراحی-و-ساخت-Autorun-به-صورت-کاملا-گرافیکی-با-AutoRun-Design-Specialty-9.1.3.6- طراحی-و-ساخت-Autorun-به-صورت-کاملا-گرافیکی-با-AutoRun-Design-Specialty-9.1.3.6- طراحی-و-ساخت-Autorun-به-صورت-کاملا-گرافیکی-با-AutoRun-Design-Specialty-9.1.3.6- امتیاز : 420 دیدگاه(0)

تاریخ: 12/03/2011 ساعت: 20:50 بازدید: 116 نویسنده: admin-mohammad


منبع: www.p30download.com


Multimedia Builder نام مشهورترین نرم افزار در زمینه Autorun سازی می باشد که به کمک آن قادر خواهید بود تا تمامی نیازهای خود را در زمینه ساخت Autorun برطرف نمایید. این نرم افزار با استفاده از امکانات متعدد و ابزارهای فراوانی که در اختیار کاربران قرار می دهد توانایی فراوانی را در ساخت فایل های AutoRun می دهد. این نرم افزار که از تولیدات شرکت MediaChance می باشد در چندین سال متوالی از سوی کاربران به عنوان یک نرم افزار کامل در این زمینه انتخاب شد.
نرم افزار فوق یکی از محبوب ترین نرم افزارها ساخت اتوران و برنامه های مالتی مدیا نزد کاربران ایرانی است.

برخی از قابلیت های کلیدی نرم افزار Multimedia Builder 4.9.8:
- طراحی و ساخت برنامه ها به صورت کاملا گرافیکی
- افزودن اجزا و اشیا جدید به پروژه تنها با یک کلیک
- پشتیبانی از فرمت های مشهور گرافیکی
- ابزار جابجایی اجزا در برنامه
- ساخت و ذخیره سازی برنامه تنها در یک فایل اجرایی EXE
- توانایی ایجاد تغییرات و اعمال افکت بر روی تصاویر برنامه
- قابلیت بهینه سازی تنظیمات برنامه به صورت دستی و خودکار
- بیش از 40 افکت و فیلتر متفاوت برای ساخت برنامه
- قرار دادن آهنگ در متن برنامه
- توانایی قرار دادن فرمت های تصویری در برنامه و پخش آن ها با هر سرعتی
- قرار دادن افکت های مختلف در هنگام خروج از برنامه ساخته شده
 و ...

برخی از ویژگی های جدید این نسخه:- قابلیت برای شفافیت و درصد بندی عكس ها
- قابلیت تنظیم سایز عكس ها و محیط پیرامون عكس ها
- اضافه شدن قسمتی برای ضبط Object ها
- اضافه شدن قابلیت cut ، copy ، paste به قسمت Edit BOX
- برطرف شدن مشكلات نسخه های قبلی


پسورد: www.p30download.com
دانلود - 26.7 مگابایت
سایت سازنده
لینک منبع
ساخت-اتوران-و-برنامه-های-مالتی-مدیا-توسط-Multimedia-Builder-4.9.8-به-آسانی ساخت-اتوران-و-برنامه-های-مالتی-مدیا-توسط-Multimedia-Builder-4.9.8-به-آسانی ساخت-اتوران-و-برنامه-های-مالتی-مدیا-توسط-Multimedia-Builder-4.9.8-به-آسانی ساخت-اتوران-و-برنامه-های-مالتی-مدیا-توسط-Multimedia-Builder-4.9.8-به-آسانی ساخت-اتوران-و-برنامه-های-مالتی-مدیا-توسط-Multimedia-Builder-4.9.8-به-آسانی امتیاز : 449 دیدگاه(0)

تاریخ: 11/03/2011 ساعت: 23:32 بازدید: 127 نویسنده: admin-mohammad

بازی پرطرفدار Assassin’s Creed 1

 

در این پست بازی پرطرفدار Assassin’s Creed 1 را به درخواست کاربران عزیز قرار داده ایم. این بازی آن چنان مشهور است که بعید است کمتر کسی آن را بازی نکرده باشد یا اسم آن را نشنیده باشد. از این رو نیازی به توضیح اضافه نیست. نسخه ای که برای شما آماده کرده ایم ، نسخه ی کم حجم بازی می باشد به طوری که از حجم اصلی بسیار کمتر است ولی تصور نکنید که بازی ناقص است یا بخش های آن حذف شده است. زبان های بازی تنها ریپ شده است یعنی تنها زبان انگلیسی این بازی حفظ شده است و بقیه زبان ها حذف شده اند تا حجم بازی کاهش یابد. خود بازی و مراحل همگی سالم و کامل می باشد. امیدواریم که از دانلود این بازی لذت ببرید. 

 

infoتوجه : از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۲۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.


امتیاز : 459 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: 11/03/2011 ساعت: 23:31 بازدید: 154 نویسنده: admin-mohammad

دانلود بازی جذاب Burnout Paradise The Ultimate Box

 

سایت های مختلف دنیا  این بازی را بهترین بازی مسابقه ای سال ۲۰۰۸ معرفی کرده اند. برای مسابقه دادن در مسیرهای اصلی دو حالت مسابقه وجود دارد که یکی به صورت زمانی و دیگری به صورت نمایشی می باشد. در حالت اول باید مسیری را در کمترین زمان ممکن طی کنید ولی در حالت دوم ماجرا کاملا فرق می کند. شما باید تصادف کنید و هر چقدر تصادف شما شدید تر باشد ، امتیاز بیشتری خواهید گرفت ! وجود حالت Open World در این بازی را می توان یکی از مهم ترین و بزرگ ترین تحولات ایجاد شده در این سری بازی ها نام برد. در این بازی مسابقات در سطح شهر پراکنده شده اند و شما برای شرکت باید به نقاط مختلف بروید.


 

 

 

 

infoتوجه : از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۲۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.


دانلود-بازی-جذاب-Burnout-Paradise-The-Ultimate-Box-- دانلود-بازی-جذاب-Burnout-Paradise-The-Ultimate-Box-- دانلود-بازی-جذاب-Burnout-Paradise-The-Ultimate-Box-- دانلود-بازی-جذاب-Burnout-Paradise-The-Ultimate-Box-- دانلود-بازی-جذاب-Burnout-Paradise-The-Ultimate-Box-- امتیاز : 539 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: 11/03/2011 ساعت: 23:30 بازدید: 143 نویسنده: admin-mohammad

۳۰ والپیپر جدید با موضوعات مختلف

 

این مجموعه شامل سی کاغذ دیواری جذاب با فرمت jpg می باشد. کاربران گرامی بسته به ذوق و سلیقه خود می توانند از این پک جدید والپیپر برای تزیین بک گراند دسکتاپ خود استفاده کنند.عکس عکس عکس عکس عکس امتیاز : 510 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

آخرین مطالب

مطالب محبوب

صفحات مطالب